پکیج پذیرایی و هدیه

slide5

در زندگی روزمره، با توجه به آلودگی های محیطی و محاطی، خطرات زیادی در اطراف ما وجود دارد که سلامتی ما را به خطر می اندازد. شرکت نیوشا، تولید کننده انواع نوشیدنی های سلامت، مفتخر است با ارائه انواع مخلوط چای های سیاه ( چای سیاه + گیاهان معطر و پر خاصیت )، مخلوط چای های سبز ( چای سبز + گیاهان معطر و پر خاصیت ) و انواع دمنوش، علاوه بر ارائه چای و دمنوش های بسیار خوش طعم، گام مؤثری در سلامت جامعه بر دارد.

شما می توانید با استفاده از این محصولات که هیچ گونه اسانس و رنگی ندارد ( بر خلاف انواع چای های موجود در بازار ) به سلامتی خود کمک شایانی کنید. همچنین شما می توانید با تهیه پکیج های پذیرایی، علاوه بر یک پذیرایی لاکچری و مدرن با قیمت بسیار مناسب، سلامتی را برای میهمانان خود به ارمغان آورید.

علاوه بر این با تهیه پکیج های هدیه، ضمن اینکه اینکه کادوی بسیار زیبا و شکیل با قیمتی مناسب تهیه میکنید، سلامتی را نیز هدیه خواهید داد. پکیج های هدیه در سه دسته پکیج های آماده ( جعبه شکیل + چای و دمنوش )، جعبه های شکیل و چای و دمنوش های خوش طعم امکان سفارش دارد. برای مشاهده هر دسته بصورت مجزا می توانید از منوی پکیج پذیرایی و هدیه در بالای سایت، زیر منوی مورد نظر خود را انتخاب نمایید. همچنین در ادامه همین صفحه هر سه دسته نمایش داده شده و امکان سفارش برای شما فراهم شده است.

شما می توانید از پکیج های پذیرایی و هدیه آماده که تصاویر آن را در زیر مشاهده می نمایید استفاده نمایید . امکان سفارش هم بصورت آنلاین و هم بصورت تلفنی وجود دارد. ضمنا می توانید پکیج مورد نظر خود را انتخاب و برای هدیه به آدرس دلخواه ارسال نمایید. ما پکیج شما را ارسال خواهیم کرد :

همچنین شما می توانید به جای سفارش پکیج های آماده، جعبه دلخواه خود را سفارش و بصورت دلخواه از چای ها و دمنوش های مورد علاقه خود سفارش دهید. در زیر می توانید جعبه های دلخواه خود را سفارش دهید :

در صورتیکه نیار به جعبه پذیرایی ندارید، میتوانید فقط اقدام به سفارش چای و دمنوش های مورد علاقه خود نمایید. با انتخاب هر محصول و در قسمت توضیحات، میتوانید خواص هر کدام را مشاهده نمایید. ضمنا برای مشاهده همه چای و دمنوش ها، میتوانید از منوی بالای سایت تمامی محصولات را به صورت دسته بندی شده مشاهده نمایید :