قرعه کشی

فروشگاه اینترنتی نیوشا از تاریخ 15 تیر 98 هر هفته به قید قرعه، 6 جایزه نقدی ( 2 جایزه 500.000 تومانی و 4 جایزه 1.000.000 تومانی ) پرداخت می کند. شما بازدید کنندگان حتی بدون خرید محصول هم می توانید در قرعه کشی ما شرکت کرده و از جوایز هفتگی ما بهره مند شوید. این جوایز به دو دسته زیر تقسیم بنده می شود :

الف) ما برای افرادی که فقط از سایت ما بازدید کرده و در فروشگاه اینترنتی نیوشا ثبت نام و اطلاعات خود را تکمیل می کنند، هر هفته 2 جایزه 500.000 تومانی در نظر گرفته ایم. برای اینکه در این قرعه کشی شرکت کنید، می بایست پس از ورود به فروشگاه به آدرس http://newsha-drink.com، از قسمت ورود/عضویت ثبت نام نموده و اطلاعات کاربری خود را تکمیل نمایید. شما پس از ثبت نام و تکمیل اطلاعات شخصی، حتی بدون هیچگونه سفارش و خریدی از فروشگاه ما، در قرعه کشی هفتگی 2 جایزه 500.000 تومانی شرکت داده می شوید. عضویت و تکمیل اطلاعات کاملا رایگان بوده و فقط می بایست با صرف چند دقیقه وقت فرایند آن را تکمیل نمایید. برای آموزش نحوه ثبت نام و تکمیل اطلاعات اینجا کلیک کنید.

 

ب) هر هفته 4 جایزه 1.000.000 تومانی برای افرادی که از فروشگاه ما خرید می کنند ( چه بصورت اینترنتی و چه بصورت تلفنی چه بصورت سفارش از اپلیکیشن موبایل ) در نظر گرفته ایم. در  پایان هر هفته به چهار نفر از افرادی که از سایت ما خرید می کنند، به قید قرعه جایزه نقدی 1.000.000 تومانی پرداخت می شود. این جایزه بصورت هفتگی می باشد و هر هفته از بین تمام افرادی که سفارش داشته باشند بدون هیچ محدودیتی قرعه کشی انحام می شود ( بر خلاف جایزه اول که فقط هر فرد یکبار و پس از ثبت نام در سایت در قرعه کشی شرکت داده می شود ). لازم به ذکر است افرادی که برای بار اول از سایت ما خرید کرده و عضو سایت ما شده اند، هم در قرعه کشی 4 جایزه 1.000.000 تومانی شرکت داده می شوند، هم در قرعه کشی 500.000 تومانی مربوط به ثبت نام و عضویت.

 

ابتدای هر هفته قرعه کشی انجام شده و اسامی برندگان و تصویر فیش واریزی به حساب اعلام شده از طرف ایشان در همین صفحه نمایش داده می شود. منتظر حضور گرمتان هستیم.

اولین قرعه کشی 21 تیر 98