نحوه ثبت نام و تکمیل اطلاعات

برای عضویت در فروشگاه اینترنتی نیوشا، ابتدا در قسمت آدرس بار مرورگر خود، آدرس سایت (http://newsha-drink.com)  را وارد نموده و پس از ورود به سایت، از قسمت بالا و سمت چپ، روی ورود/عضویت کلیک کنید. اگر قبلا وارد سایت شده اید، روی منوی خانه کلیک کنید تا وارد صفحه اول شوید. ( فلش قرمز رنگ زیر)

 

 

سپس در پنجره باز شده در وسط صفحه، روی عضویت کلیک کنید : ( همانند تصویر زیر )

 

 

در صفحه باز شده و در قسمت عضویت، در کادر نام کاربری، یک نام کاربری دلخواه برای خود انتخاب نمایید. دقت نمایید نام کاربری می بایست حتما بصورت انگلیسی باشد. در کادر ایمیل، ایمیل شخصی خود را وارد نمایید. لازم بذکر است این قسمت را نمی توانید خالی بگذارید، اما اگر ایمیل ندارید، می توانید یک ایمیل غیر معتبر وارد نمایید و سامانه ثبت نام از شما ایرادی نخواهد گرفت. فقط دقت نمایید در صورتیکه ایمیل معتبر وارد نکنید و بعدا کلمه عبور خود را فراموش کنید، دیگر نمی توانید بصورت سیستمی آن را بازیابی کنید. در قسمت گذرواژه، یک کلمه عبور دلخواه برای خود انتخاب کنید. توجه نمایید کلمه عبور می بایست شامل حروف انگلیسی و اعداد باشد و از وارد کردن حروف فارسی اجتناب کنید. لازم بذکر است حداقل اندازه کلمه عبور 7 کاراکتر بوده و برای امنیت بیشتر از ترکیب حروف بزرگ و کوچک انگلیسی و اعداد و کاراکتر های خاص استفاده نمایید. سپس تیک گزینه من ربات نیستم را بزنید. گاهی سیستم بصورت خودکار تشخیص می دهد که شما ربات نیستین و شما را تایید می کند. گاهی هم از شما یکسری سوال کرده و پس از پاسخ صحیح شما به آنها، ربات نبودن شما را تایید می کند. ( به شکل زیر توجه کنید )

 

 

پس از کلیک روی عضویت، اگر اطلاعات خواسته شده را درست وارد کرده باشید، عضویت شما تکمیل شده و وارد حساب کاربری خودتان می شوید. همانطور که مشاهده می کنید، عبارت بالای سایت ( ورود/عضویت ) به حساب کاربری تغییر کرده است. این بدین معناست که شما وارد حساب کاربریتان شده اید. برای تکمیل اطلاعات از پروفایل شخصی خود، گزینه جزئیات حساب را انتخاب نمایید ( همانند شکل زیر )

 

 

در قسمت جزئیات حساب، نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید. لازم به یادآوری است نام نمایشی ( یا همان نام کاربری ) و ایمیل را در فرایند ثبت نام وارد نموده و نیازی به تغییر نمی باشد. سپس وارد قسمت آدرس ها شده و گزینه ویرایش را زیر آدرس صورتحساب کلیک نمایید ( مانند شکل زیر)

 

 

در صفحه باز شده اطلاعات خواسته شده نظیر کشور، استان، شهر، آدرس و شماره موبایل را وارد نمایید. نام شرکت اختیاری بوده و لازم به وارد کردن آن نیست. در انتها روی ذخیره کلیک نمایید تا اطلاعات وارد شده ذخیره شود :

 

 

شما براحتی عضو سایت شده و ثبت نام کرده اید. پس از عضویت در سایت در قرعه کشی جایزه نقدی اعضای سایت شرکت داده خواهید شد.