لاغری

slim

امروزه عوامل محیطی و محاطی زیادی باعث افزایش اضافه وزن در افراد جامعه شده است. تغذیه نامناسب، عوامل استرس زا، انواع آلودگی های زیست محیطی، انواع بیماری ها و ... از عوامل اضافه وزن و چاقی می باشد. متاسفانه مشاهده می شود افرادی که دارای اضافه وزن هستند، خیلی این مشکل را جدی نمی گیرند. شاید در سن های پایین تر، چون عوارض اضافه وزن کمتر مشاهده می شود، سبب شده افراد به این مشکل توجه نکنند، اما با افزایش سن، انواع عوارض و بیماری هایی نظیر کبد چرب، دیابت، کلسترول، مشکلات دیسک کمر و ستون فقرات و ... سراغ افرادی که اضافه وزن دارند، خواهد آمد. توجه به اضافه وزن و جلوگیری از آن فقط برای تناسب و زیبایی اندام نیست، بلکه مهم تر از آن سلامتی شما می باشد. پس اضافه وزن را جدی گرفته و برای پیشگیری و درمان آن اقدام نمایید.

اما امروزه روش های متفاوتی برای لاغری و کاهش وزن وجود دارد که متاسفانه اکثر آنها دارای عوارض بوده و برگشت پذیر می باشند. رژیم های غذایی، قرص های شیمیایی، عمل های جراحی و ... عوارض بسیار شدیدی را به همراه دارند که متاسفانه برخی از افراد بدون توجه به عوارض آنها، رو به سوی این روش ها میاورند. نکته قابل توجه دیگر در مورد این روش ها علاوه بر عوارض جانبی، عدم جوابدهی یا برگشت پذیری اضافه وزن است. به عنوان مثال فردی را در نظر بگیرید که با رژیم غذایی خود را لاغر می کند، اما به محض اتمام رژیم دوباره اضافه وزن وی بر میگردد. علت آنست که علل اصلی اضافه وزن را بر طرف نکرده و طبیعتا یک فرد تا آخر عمر نمی تواند با رژیم زندگی کند. اما روش ما برای لاغری و تناسب اندام چیست؟

ما برای کاهش وزن و تناسب اندام، از جدیدترین و بروز ترین روش حال حاضر دنیا استفاده می کنیم. این روش که cuttree نام دارد، در اکثر کشور های توسعه یافته دنیا، در حال اجراست. از پیشگامان این روش می توان به شرکت سلامت گلد کانادا اشاره نمود.

ما در این روش با استفاده از طبع و مزاج شناسی و بررسی شرایط جسمانی، به صورت ریشه ای مشکل اضافه وزن شما بررسی کرده و با سه راهکار که در ادامه توضیح خواهیم داد، آن را بر طرف خواهیم کرد. در این روش توجه اصلی به علت اضافه وزن شما می باشد، چرا که تا زمانی که این اضافه وزن به صورت ریشه ای برطرف نشود، با هر روشی شما وزن خود را کم کنید، برگشت پذیر بوده و پس از مدتی دوباره اضافه وزن پیدا خواهید کرد.

شما می توانید با کارشناسان سلامت ما مشاوره نموده و با توجه به علل اضافه وزن و بر طرف کردن آن، به تناسب اندام و وزن دلخواه خود برسید. اما راهکار ما چیست؟

 • راهکار اول : پکیج گیاهی : با استفاده از این پکیج، مزاج و طبع شما متعادل می شود. این پکیج باعث پاکسازی کبد و خون شما شده و بصورت ریشه ای اضافه وزن شما را از بین می برد. با استفاده از طب سنتی و گیاهی فواید زیر برای شما به ارمغان می آید :
  • بهبود عملکرد دستگاه گوارش
  • بهبود شرایط جسمانی
  • کاهش اشتها
  • افزایش متابولیسم و سوخت و ساز بدن
  • افزایش چربی سوزی
  • کاهش وزن و سایز و تناسب اندام

قبل از توضیح در مورد سایر راهکار ها توجه شما رو به کلیپ مفید زیر جلب می نمایم:

 • راهکار دوم : اصلاح الگوی تغذیه.  منظور از این روش به هیچ وجه رژیم غذایی نیست. ما با رژیم بدلیل عوارض آن کاملا مخالفیم. چون مواد و املاح لازم به اندازه کافی به بدن شما نمیرسد و این باعث آسیب های جدی به شما می شود. حتما تا کنون دیده اید افرادی که رژیم گرفته اند و دچار ریزش مو یا تخریب پوست شده اند. تازه این ظاهر ماجراست که شما می بینید و یقینا آسیب هایی که به اندام داخلی بدنتان وارد می شود را نخواهید دید. همچنین کاهش وزن با رژیم برگشت پذیر بوده و پس از اتمام دوره آن مجددا وزن شما افزایش خواهد یافت. پس روش اصلاح الگوی تغذیه چیست؟ افرادی که پکیج های لاغری گیاهی از ما تهیه می کنند، تا انتهای دوره مصرف، یک مشاور در کنارشان خواهد بود که فرایند کاهش وزن ایشان را بررسی می کند. این کارشناس با توجه به شرایط مزاجی و جسمانی شما، یک سری راهکار به شما ارائه می دهد که شما براحتی در زندگی روزمره خود آن را اجرا نموده و بدون رژیم و در کنار پکیج گیاهی وزن شما کاهش می یابد.
 • راهکار سوم : ورزش های تخصصی برای کاهش وزن و چربی سوزی. کارشناس سلامت در طول دوره مصرف پکیج گیاهی، یک سری ورزش های تخصصی را به شما آموزش خواهد داد که شما می توانید به راحتی و روزی 20 تا 30 دقیقه آن را در منزل اجرا نمایید و این حرکات تخصصی باعث کاهش وزن و افزایش متابولیسم بدن شما می شود.

دقت فرمایید هر سه راهکار فوق با هم ارائه می شود. شما می توانید از پکیج های زیر یک پکیج را خریداری نمایید. برای مثال اگر اضافه وزن داشته و تیروئید شما کمکار است، پکیج لاغری و کمکاری تیروئید را باید سفارش دهید. پس از سفارش و دریافت پکیج، کارشناس ما با شما تماس خواهد گرفت و فرایند شما را در طول مدت استفاده بررسی خواهد کرد. همچنین راهکار اصلاح الگوی تغذیه و ورزش های تخصصی را به شما آموزش خواهد داد.

اگر نیاز دارید قبل از سفارش با کارشناسان سلامت ما مشاوره نمایید، با شماره تماس 88221867 - 021 تماس حاصل نمایید. چنانچه می خواهید کارشناسان سلامت ما با شما تماس بگیرند، عدد 2 را به شماره 50009293 پیامک نمایید و منتظر باشید تا یکی از کارشناسان ما با شما تماس بگیرد.